Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/zdrowazywnosc/public_html/Sklep/wp-content/plugins/ship-per-product/includes/ship-per-product-options.php on line 1179
O nas | Sklep ze zdrową żywnością

O nas

Witajcie!

W dobie wysokiego pędu życia wiem jak ciężko jest zadbać o dobrą dietę i dobre pożywienie. Sama jestem szczęśliwą żoną i matką dwóch wspaniałych córek . Jestem dietetykiem więc wiem jak dużo czasu trzeba poświęcić aby można było zrobić coś pożywnego dla swoich pociech. Dlatego też aby  zaoszczędzić Państwu czasu chciałam dać wam miejsce , gdzie poświęcając kilka chwil zamówicie wszystko to co potrzeba do przyrządzenia pysznego i co najważniejsze zdrowego , wolnego od wszelkich wynalazków współczesnego świata pożywienia.

Nasz sklep ciągle się rozwija i poszukujemy produktów z najwyższej jakościowo półki naturalne i bio gdyż lekarz leczy ale to natura uzdrawia. Jestem otwarta na sugestie , w końcu to nasza wspólna przystań zdrowia. Pamiętajcie co powiedział Hipokrates: ” Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”!

Na zdrowie !